Hakkımızda

    Grand Çınar Hotel Düğün Salonu

    Grand Çınar Düğün Salonu mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz konuklarımıza; söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınızda mutlu anlar yaşatmaktayız. Size sadece unutamayacağınız bir günü yaşamak kalır. Grand Çınar Düğün Salonu 2013 tarihinde hizmet vermeye başladı ve her geçen gün sayısız düğün, nişan, sünnet ve toplantılar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştı.

    Salonumuz; profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacaktır. Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir. Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz.

    Grand Çınar Düğün Salonu 2400 m2 olup 1500 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir. Kütahya ilinde, tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği konumda olan salonumuz, gerek otobüs gibi toplu taşıma araçları ile gerekse kendi araçlarıyla gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığı ve otopark avantajına sahiptir.

    Salonumuz; – Evlilik Törenleri (Düğünler) – Nişan Törenleri, – Sünnet Düğünleri, – Kına Gecesi, – Şirket Toplantıları, – Parti ve Mezuniyet Töreni, – Konsept Etkinlikler, – Doğum günü Partisi, – Özel Gün Yemekleri, – Vakıf ve Dernek Organizasyonları ve – Tüm Özel Toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır.