Hizmetlerimiz

  Sizlerden aldığımız manevi güç ile yüzlerce organizasyona imzasını başarıyla atan Grand Çınar Hotel zarif dekorasyonu ve keyifli bir ambiyansı ile; Kongre, Seminer, Lansman Tanıtımı, Organizasyon, Şirket Toplantıları, Düğün, Nişan, Nikâh, Sünnet, Kına Gecesi, Davet, Kokteyl, İftar Yemekleri, Mezuniyet ve Galalarınızı profesyonel ekibi ile kusursuz hizmet vermektedir. Salonumuzun şıklığı kadar, hizmet kalitesiyle öne çıkan Grand Çınar Hotel misafirlerinin en ayrıntılı isteklerine cevap verebilmenin gururu içindedir. Güler yüzlü personelimiz tecrübe ve yetenekleri ile misafirlerinizi rahatsız etmeden kaliteli hizmet anlayışını hissettirirler.

  Bölgenin tartışmasız en donanımlı hizmetini veren Grand Çınar Hotel, Cumhur Başkanımız dahil bir çok Bakanımızı ve üst düzey iş adamlarını ağırlamıştır ve her daim elit hizmetini onlarca misafirine sunmaya devam etmektedir.

  cumhurbaskani

  Sadece Bizimle Yaşayabileceğiniz Benzersiz Hizmetler

  Konum Ve Ulaşım

  Grand Çınar Hotel, hem sizin hem de misafirlerinizin elinizle koymuş gibi kolaylıkla bulabileceği kadar merkezi bir konumdadır. Toplu taşımayla Kütahya’nın her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Grand Çınar Hotel misafirlerinin kullanımına açık yaklaşık 300 araçlık ücretsiz otopark sayesinde misafirleriniz araçlarını park etmek için zaman kaybetmez, doğruca davetinize katılabilirler.

  Grand Çınar Hotel Salonlarının mimari anlayışı içinizi açacak ve ışıltısı gözünüzü alacaktır. Davetlerinizi zarif ve iyi donatılmış bir mekanda ve tam istediğiniz şekilde geçmesi için üstün şıklıkta tasarlanmış salonlarımız; Tavandan halısına, nikah masasından aydınlatmasına kadar bütün salonlar her şeyiyle en zarif biçimde düşünülmüştür ve hizmete hazırdır. Her bir masa, davetinizin ihtişamını yansıtmak amacıyla tertemiz örtüler, şık porselen tabaklar, çelik çatal bıçak takımı kombinasyonu ve her masaya özel şamdanlarla donatılmıştır.

  Ücretsiz Misafir Odası ve Ertesi Gün Kahvaltı Hizmeti

  Eşsiz hizmetlerimizin başında konaklama hizmeti gelmektedir.(Tutulan Salonunun Kişi sayısına oranla belirli bir sayıda.) Grand Çınar Hotel ailesi sizlere rahat ve ihtişamlı bir konaklama deneyimini yaşatmayı vaat ediyor. Misafirlerinizi düğün öncesi ya da düğün sonrası ağırlamanız için sizleri bekliyor.

  kahvalti

  Gelin Hamamı Hizmeti

  Gelin Hamamı; otelimiz bünyesinde bulunan Türk Hamamı ile örf ve adetimiz olan gelin hamamı organizasyonunu temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

  Grand Çınar Hotel’de kına bir başkadır. Gelin kınasını sizin ve konuklarınız için özel olarak hazırlanmış salonumuzda en şık ve istediğiniz şekilde geçmesini sağlamak için tesisimiz de hizmetinize hazırdır.

  Ücretsiz Kına Salonu Hizmeti

  Balayı Odası Hizmeti

  Grand Çınar Hotel lüks hizmet anlayışıyla yeni evlenen çiftlere hoş sürprizlerle romantik ve özel bir balayı yaşatıyor.

  balayı

  Çocuklar İçin Etkinlikler

  Çocuklarınız unutmadık onlar için özel çocuk parkı ve etkinlikleri düzenledik. Siz davetinizin keyfini çıkarırken çocuklarınız güven içinde otelimizin oyun parkında eğleneceklerdir.

  Grand-cinar-hotel-034

  Diğer Hizmetlerimiz

  Davetinizde hiçbir karışıklığa yer yok. Hem siz hem de davetlileriniz sadece günün mutluluğunu yaşarken, kameramanlarımız minimum 90 dakikalık video ile foto çekimleriyle sizin mutluluğunuzu resmederek ölümsüz hale getirirler.